Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2018
 
September
23Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
23Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Mabon - acoustic music
Dieter Van obberghen **
24Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
24Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
24Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
24Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
25Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
25Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
25Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
26Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
26Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
27Donderdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
Vrouwen Valleicirkel reeks
mireille Verplancke **
28Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
28Vrijdag19u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Nieuwe Grond
Syntia Van Erdeghem
29Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
30Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
 
Oktober
01Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
01Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
01Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
01Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
02Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
02Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
02Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
03Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
03Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
05Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
06Zaterdag09u30-17u00HARTEKRACHT
KIES, EN GA VOOR LIEFDE
Lieve Michels **
06Zaterdag20u00-23u00DANSFEEST
met vrije bijdrage ten voordele van Bos & Vijver
Team van begeleiders
07Zondag10u00-17u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Opstellen van het verlangen
Carine Mortier **
Barbara Vogeleer**
08Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
08Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
08Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
08Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
09Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
09Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
09Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
10Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
10Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
11Donderdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
Vrouwen Valleicirkel reeks
mireille Verplancke **
12Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
14Zondag10u00-17u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
FAMILIEOPSTELLINGEN
Odilon Mets **
15Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
15Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
15Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
15Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
16Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
16Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
16Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
17Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
17Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
18Donderdag19u00-21u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Kennis maken: opstellen van je verlangen
Carine Mortier **
22Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
22Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
22Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
22Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
23Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
23Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
23Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
24Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
24Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
25Donderdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
Vrouwen Valleicirkel reeks
mireille Verplancke **
26Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
26Vrijdag19u30-21u30VOORDRACHT
De dood heeft niet het laatste woord...
Michel Dutordoir **
27Zaterdag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
28Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
29Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
29Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
30Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
30Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
31Woensdag16u30-20u30VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met volwassenen en kinderen
Syntia Van Erdeghem
31Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
31Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
 
November
03Zaterdag14u00-21u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
FAMILIEOPSTELLINGEN
Odilon Mets **
04Zondag10u00-17u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Opstellen van het verlangen
Carine Mortier **
Barbara Vogeleer**
05Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
05Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
05Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
05Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
06Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
06Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
06Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
07Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
07Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
08Donderdag19u00-21u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Kennis maken: opstellen van je verlangen
Carine Mortier **
09Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
09Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
09Vrijdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
Vrouwen Valleicirkel reeks
mireille Verplancke **
10Zaterdag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
11Zondag10u30-12u30MEDITATIE
LICHTCIRKEL
Michel Dutordoir **
12Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
12Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
12Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
12Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
13Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
13Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
13Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
14Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
14Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
15Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training. Wil je leren hoe?anders kan omgaan met de "dingen des levens",
Chris Vanderhaeghen **
16Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
16Vrijdag20u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert
Dieter Van obberghen **
17Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
18Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
19Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
19Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
19Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
19Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
20Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
20Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
20Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
21Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
21Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
22Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
23Vrijdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
Vrouwen Valleicirkel reeks
mireille Verplancke **
25Zondag14u00-21u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
FAMILIEOPSTELLINGEN
Odilon Mets **
26Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
26Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
26Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
26Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
27Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
27Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
27Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
28Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
28Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
29Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
30Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
30Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
 
December
01Zaterdag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
02Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
03Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
03Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
03Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
04Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
04Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
04Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
05Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
05Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
06Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
07Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
09Zondag10u00-17u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Opstellen van het verlangen
Carine Mortier **
Barbara Vogeleer**
10Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
10Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
10Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
11Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
11Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
11Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
12Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
12Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
13Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
14Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
15Zaterdag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
16Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
17Maandag18u00-19u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginners
Carine Van de Vijver **
17Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong gevorderden
Carine Van de Vijver **
17Maandag20u00-21u00TIBETAANSE MEDITATIE EN RELAXATIE
Tibetaanse meditatie en relaxatie
Carine Van de Vijver Freya Clauwaert **
18Dinsdag08u00-09u30ZHINENG QIGONG
Ochtendsessies Zhineng Qigong
Dennis Swennen **
18Dinsdag10u00-11u30ZHINENG QIGONG
Zhineng Qigong voor Beginners
Dennis Swennen **
18Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
19Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
19Woensdag19u45-22u00CORE ENERGETICS GROEP
Annick Schuerman **
20Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
2019
 
Januari
05Zaterdag17u00-21u00NIEUWJAARSRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag17u00-21u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Syntia Van Erdeghem
05Zaterdag21u00-24u00NIEUWJAARSRITUEEL
Dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag21u00-24u00DANSFEEST
Team van begeleiders
07Maandag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
09Woensdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
10Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
11Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
11Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
17Donderdag19u30-21u30MINDFULNESS
8 weken training Mindfulness
Chris Vanderhaeghen **
18Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Reeks Emotioneel Lichaamswerk en Ademen
Syntia Van Erdeghem
18Vrijdag20u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert
Dieter Van obberghen **
25Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
27Zondag09u30-16u30HOLISTIC PULSING
Cursus Holistic Pulsing
Carine Mortier **
 
Februari
01Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
08Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
09Zaterdag10u00-16u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Oog in oog met jouw verlangen - 2-daagse workshop
Carine Mortier **
10Zondag10u00-16u30JOUW VERLANGEN CENTRAAL - OPSTELLINGEN
Oog in oog met jouw verlangen - 2-daagse workshop
Carine Mortier **
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
15Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
22Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
 
Maart
01Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
08Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
15Vrijdag20u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert
Dieter Van obberghen **
16Zaterdag14u00-16u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop
Syntia Van Erdeghem
22Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
29Vrijdag19u00-21u30PSYCHO-ENERGETICA
Now! Its Your Time
Michel Dutordoir **
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
Mei
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
 
Juni
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
2020