Beweeg je lichaam - Beweeg je ziel
 Contact & Info   Visie en doel   Kalender   Team 
 

Hier vind je een overzicht van onze activiteiten.

Je kan via de drop-down-box selecteren welke activiteiten je te zien krijgt.

** = gastdocent.
2018
 
April
25Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
25Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
26Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
open avond
mireille Verplancke **
28Zaterdag10u00-17u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
29Zondag10u00-15u30AUTHENTIC MOVEMENT
Kennismakingsdag Authentic Movement - DansStroom - info TRE®
Els Soetaert **
30Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
30Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
 
Mei
02Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
02Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
03Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
eerste avond van een reeks van 4
mireille Verplancke **
04Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
05Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
06Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 6: armen, schouders, keel en hoofd
Team van begeleiders
06Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Beltane - acoustic music
Dieter Van obberghen **
07Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
07Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
09Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
09Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
11Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
12Zaterdag10u00-17u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
12Zaterdag20u00-23u00DANSFEEST
Team van begeleiders
13Zondag10u00-15u30HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
14Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
14Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
16Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
16Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
21Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
21Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
24Donderdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
tweede avond in een reeks van 4
mireille Verplancke **
25Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
26Zaterdag10u00-17u00SYSTEMISCH WERK NAAR BERT HELLINGER, KRACHT VANUIT DE STILTE EN HET LEGE MIDDEN
Odilon Mets **
27Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert - acoustic music
Dieter Van obberghen **
28Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
28Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
30Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
30Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
31Donderdag19u30-22u00VROUWEN VALLEICIRKEL
derde avond in een reeks van 4
mireille Verplancke **
 
Juni
04Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
04Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
06Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
06Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
07Donderdag19u30-22u30VROUWEN VALLEICIRKEL
vierde avond in een reeks van 4
mireille Verplancke **
08Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
10Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert - acoustic music
Dieter Van obberghen **
11Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
11Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
13Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
13Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
14Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2017-2018 Module 7: het gehele lichaam
Team van begeleiders
17Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Litha - acoustic music
Dieter Van obberghen **
18Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
18Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
19Dinsdag10u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsdag Groeijaar/opleiding
Syntia Van Erdeghem
20Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
20Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
22Vrijdag13u00-15u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEP
Training: Emotioneel Lichaamswerk ® - Adem training
Syntia Van Erdeghem
24Zondag10u00-15u30HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
25Maandag19u00-20u00LU JONG YOGA
Lu Jong Gevorderden
Carine Van de Vijver **
25Maandag20u00-21u00LU JONG YOGA
Lu Jong beginnersreeks
Carine Van de Vijver **
27Woensdag18u00-19u30YOGA & MEDITATIE
Soepel in lichaam en geest
Annick Schuerman **
27Woensdag19u45-21u00CORE ENERGETICS
Stevig in je kracht komen
Annick Schuerman **
 
Augustus
05Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Lughnasadh - acoustic music
Dieter Van obberghen **
19Zondag10u00-15u30HOLISTIC PULSING
Kennismakingsworkshop Holistic Pulsing
Carine Mortier **
26Zondag10u00-13u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - Kennismakingsvoormiddag
Els Soetaert **
26Zondag14u00-17u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Kennismakingsnamiddag Groeijaar/opleiding
Syntia Van Erdeghem
 
September
16Zondag10u00-13u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - Kennismakingsvoormiddag
Els Soetaert **
23Zondag19u00-22u00KLANKCEREMONIE
Relax Concert di Mabon - acoustic music
Dieter Van obberghen **
24Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
25Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
28Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
29Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
30Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 1: kennismaking
Team van begeleiders
 
Oktober
01Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
02Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
08Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
09Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
12Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
15Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
16Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
22Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
23Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
31Woensdag16u30-20u30VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met volwassenen en kinderen
Syntia Van Erdeghem
 
November
05Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
06Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
09Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
12Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
13Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
16Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
17Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
18Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 2: de benen
Team van begeleiders
19Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
20Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
26Maandag10u00-12u00AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige ochtend reeks
Els Soetaert **
27Dinsdag19u30-21u30AUTHENTIC MOVEMENT
Authentic Movement - 9-delige avond reeks
Els Soetaert **
30Vrijdag10u00-11u30TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige cohtendreeks
Els Soetaert **
 
December
04Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
11Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
18Dinsdag19u30-20u00TRE® TENSION RELEASE EXERCISE
TRE, Spanning Ontladende Oefening -3-delige avondreeks
Els Soetaert **
2019
 
Januari
05Zaterdag17u00-21u00NIEUWJAARSRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag17u00-21u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop met aansluitend dansfeest
Syntia Van Erdeghem
05Zaterdag21u00-24u00NIEUWJAARSRITUEEL
Dansfeest
Team van begeleiders
05Zaterdag21u00-24u00DANSFEEST
Team van begeleiders
07Maandag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
08Dinsdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
09Woensdag10u00-17u30EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 3: het bekken
Team van begeleiders
 
Februari
15Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
16Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
17Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 4: de buik
Team van begeleiders
 
Maart
16Zaterdag18u00-22u00VUURLOOPRITUEEL
Vuurloop
Syntia Van Erdeghem
29Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
30Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
31Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 5: de hartstreek
Team van begeleiders
 
Mei
02Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
03Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
04Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 6: keel en hoofd
Team van begeleiders
 
Juni
13Donderdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
14Vrijdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
15Zaterdag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
16Zondag10u00-18u00EMOTIONEEL LICHAAMSWERK® GROEIJAAR/OPLEIDING
Groeijaar/Opleiding 2018-2019 Module 7: integratie
Team van begeleiders
2020